O nás

Naše divadlo poskytuje zázemí pro několik divadelních souborů, které produkují divadelní hry jak pro děti, tak i pro mládež a dospělé. Jsou to tyto soubory:

Všechny tyto soubory jsou sdruženy pod jednotného jmenovatele – Divadelní spolek FAMUS.

V dřívějších letech proběhla řada potřebných oprav a úprav budovy divadla Čtyřlístek. Týkala se převážně divadelního hlediště a jeviště. Diváci se od té doby mohou těšit na nově upravené zázemí (šatna, WC), které je od hlediště zvukově odděleno. Rovněž jeviště zaznamenalo výrazné změny. Byla snížena podlaha, ušita nová opona, instalována nová světla a moderní zvuk. Poslední větší investicí byla výměna oken v zadní části divadla. Budovu divadla v současné době vlastní Statutární město Frýdek-Místek, které stavební úpravy financovalo a poskytuje pravidelnou finanční podporu z dotačního programu “Podpora a rozvoj kulturních aktivit (PaRKA) ve městě Frýdek-Místek”. Jevištní techniku a vybavení naopak zabezpečil FAMUS převážně z peněz projektu Občanská volba Plzeňského Prazdroje, Nadace OKD a jiných projektů.

Doufáme, že se díky podpoře města i místních ochotníků budete v našem divadle cítit dobře a že nám zachováte Vaši přízeň.